Par mums

Kompānija UAB Ponas Balionas tika dibināta 2011. gadā. Uzņēmuma galvenā vīzija ir kļūt par gaisa balonu dekorēšanas ekspertiem Lietuvā un Baltijas valstīs. Tāpēc kopš dibināšanas uzņēmums ir specializējies dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar gaisa baloniem - mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, ražošanā, drukāšanā uz baloniem, dekorēšanā, balonu piepildīšanā ar gaisu un hēliju. Mister Balloon īsteno dažādus projektus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.Mums ir pārstāvniecība Latvijā, kā arī visās lielākajās Lietuvas pilsētās - Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos un Paņevežā.

Pateicoties šai vietnei un e-veikalam, Jūs ļoti īsā laikā varēsiet nopirkt nepiepūstus balonus, citus ar gaisa baloniem saistītus izstrādājumus un piepūstu hēlija balonu pārsteigumu "Gaisa baloni kastē". Mister Balloon ir pirmais un vienīgais gaisa balonu eksperts Lietuvā, kurš sāka sniegt pakalpojumu "Gaisa baloni kastē". Tas ir lielisks veids, kā ārkārtīgi skaisti sveikt vai pārsteigt savus mīļos. Izpakojot dāvanu kastīti, no tās pēkšņi izlec krāsaini tematiski hēlija baloni. Ticiet man, šo pārsteigumu pavada pārsteigums un pārsteiguma efekts. Ja grūti noticēt, pamēģini!

Mēs aicinām Jūs apmeklēt ne tikai šo tiešsaistes veikalu, bet arī fizisko veikalu, kuru  atradīsiet šādā adresē: TALLINAS IELĀ 65, RĪGĀ. Kā arī mūs sastapsiet visās lielākajās Lietuvas pilsētās, kur atradīsiet ne tikai balonus un visus ar tiem saistītos atribūtus, bet arī citus svētku rotājumus - visu nepieciešamo Jūsu krāsainajām svinībām!