Balonu vairumtirdzniecība

Ja jums ir ziedu, dekoru, svētku piederumu veikals, bērnu rotaļu istaba vai arī Jūs plānojat sākt savu biznesu balonu pasaulē ,šis būs tieši priekš Jums. Vēlaties mūsu produkciju pārdot tālāk saviem klientiem? Mēs piedāvājam kļūt par mūsu vairumtirgotājiem un iegādāties balonus lielos daudzumos par krietni zemāku cenu. Ieprieciniet klientus ar jauniem papildus pakalpojumiem!

Vairumtirdzniecība ir balstīta uz principu, ka, iegādājoties pie mums balonus vai to aksesuārus, Jūs saņemat īpašas cenas baloniem iepakojumos pa 10, 50 vai 100 gabaliem ,atkarībā no pozīcijas. Mēs piedāvājam plašāko pasaules ražotāju balonu un balonu aksesuāru/izstrādājumu klāstu .

Mēs piedāvājam plašu dažādu balonu klāstu: sākot ar mazākajiem (13 centimetru diametra baloniem) līdz pat milzīgiem gigantu (90 centimetru apaļiem milžiem). Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī modelēšanas balonus, lāses,apaļas vai sirds formas lateksa balonus, visdažādākos folijas balonus un visplašāko lateksa balonu izvēli ar apdruku.Lielākā daļa apdrukāto balonu ir mūsu pašu presēti,tādā veidā nodrošinot tirgū vēl lielāku ekskluzivitāti. Uzdrukājam nekur citur neredzētas bildes, kā arī lietuviešu, krievu, angļu, poļu, latviešu uzrakstus.

Mēs varam nosūtīt lielu daudzumu balonu uz jebkuru Latvijas pilsētu. Pēc vairumtirdzniecības līguma noslēgšanas un iepazīšanās ar mūsu produktu klāstu, Jūs varēsiet ērti veikt turpmākos pasūtījumus tiešsaistē vai pa tālruni, un preces Jums pienāks tuvāko 2-4 darba dienu laikā, ja vien nav steidzamas nepieciešamības. Noslēdzot vairumtirdzniecības līgumu Jūs saņemat iespēju iznomāt hēlija gāzi un iegādāties hēlija gāzes aprīkojumu par daudz zemāku cenu. Pēc gāzes izlietošanas konteineri ir jāatgriež atpakaļ mums.

Ja esat nolēmis, ka vairumtirdzniecības nosacījumi būtu piemēroti Jūsu biznesam, reģistrējieties mūsu e-veikalā www.misterballoon.lv un sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu. Caur e-pastu - mēs Jūs plašāk iepazīstināsim ar pirkšanas kārtību, nosacījumiem un piešķirsim vairumtirgotāja status. Turpmāk piesakoties e-veikalā, Jūs vienmēr redzēsiet cenas tieši Jums, vairumtirgotājiem.