HĒLIJA GĀZES REDUKTORS

Iznomājot hēlija gāzi pie mums, mēs Jums līdzi dodam speciālu aprīkojumu, kuru sauc par – reduktoru. Reduktors ir rīks, kas Jums atvieglo balonu uzpūšanu no gāzes balona. Uzskrūvējot virsū reduktoru Jums ir iespēja viegli pakustinot reduktora galu, piepūst gan lateksa balonus, gan folijas balonus. Lateksa baloniem, jums ir iespēja balona izmēru ...

Iznomājot hēlija gāzi pie mums, mēs Jums līdzi dodam speciālu aprīkojumu, kuru sauc par – reduktoru. Reduktors ir rīks, kas Jums atvieglo balonu uzpūšanu no gāzes balona. Uzskrūvējot virsū reduktoru Jums ir iespēja viegli pakustinot reduktora galu, piepūst gan lateksa balonus, gan folijas balonus. Lateksa baloniem, jums ir iespēja balona izmēru izvēlēties pašiem.

Šis aprīkojums ir paredzēts tam, lai pēc katra uzpūstā balona Jums nav jāskrūvē ciet pats gāzes balons, ar atgrieztu hēlija gāzes balonu un nekustinot reduktoru, šis reduktors pats nofiksē gāzi un nelaiž viņu ārā. Līdz ko Jūs šo reduktoru sākat kustināt gāze laižas ārā. Balonu uzliekot virsū uz šī reduktora, cieši turam ciet balonu, lai gāze neizlaižas no balona un mierīgi uz kādu no pusēm pakustinot šo reduktora galu, hēlija gāze ieplūdīs balonā un līdz ko Jūs viņu atlaižat vaļā miera stāvoklī, viņš pats atkal nofiksējas.

 

Vairāk
Rādīt 1 - 1 no 1 precēm