HĒLIJA GĀZE

Katram no mums var uznākt iedvesma, kad visas svētku dekorācijas gribas veidot pašiem. Šādiem gadījumiem mēs piedāvājam nomāt hēlija gāzi, vai gaisa kompresoru, lai ikviens no Jums varētu realizēt idejas pats.

Šis piedāvājums īpaši draudzīgs ir personām, kuras vēlās izkrāšņot savu pasākuma vietu, kura atrodas ārpus Rīgas robežām, lai nebūtu apgr...

Katram no mums var uznākt iedvesma, kad visas svētku dekorācijas gribas veidot pašiem. Šādiem gadījumiem mēs piedāvājam nomāt hēlija gāzi, vai gaisa kompresoru, lai ikviens no Jums varētu realizēt idejas pats.

Šis piedāvājums īpaši draudzīgs ir personām, kuras vēlās izkrāšņot savu pasākuma vietu, kura atrodas ārpus Rīgas robežām, lai nebūtu apgrūtinoši domāt par to, kā nogādāt jau uzpūstus balonus, vai vēlamais balonu daudzums ietilps Jūsu automašīnā utt. Par to Jums vairs nebūs jāuztraucās, tagad Jums ir iespēja iznomāt hēlija gāzes balonu ar visu nepieciešamo aprīkojumu – reduktoru. Nomājot hēlija gāzi kopā ar apdrīkojumu, ja šo aprīkojumu atgriezīsiet nedēļas laikā, par šī aprīkojuma nomu papildus samaksu mēs nepieprasīsim.

Mēs parūpēsimies par preču piegādi jebkurā Latvijas pilsētā, tādējādi samazinot Jums svētku izmaksas, kā arī ieteiksim kāda izmēra hēlija balons Jums būs vispiemērotākais, jo katram hēlija gāzes balonam ir noteikts cik daudz balonus ir iespējams uzpūst. Iemācīsim kā pareizi un droši izmantot aprīkojumu, lai piepūstu iespējami vairāk pareizas formas balonu. 

Pateicoties hēlija gāzei Jūsu baloni lido, līdz ar to ir plašas isepējas kā varat dekorēt pasakuma vietu. Vienkāršakais, un interesantakais veids kā varat izdekorēt telpu, uzpūstos hēlija balonus palaist pie griestiem, kas veidos vienkāršu, bet skaistu grieztu dekorāciju. Nākamais, ko varat veidot ir kompozīcijas, kas iederēsies jebkurā plānotajā pasākumā, pieskaņojot attiecīgus krāsu , formu balonus.


Pie mums iespējams nomāt hēlija gāzes balonus ar tilpumu: 5, 10, 20 un 50 litri. 

5 litri = aptuveni 80 standarta izmēra balonus ( 30 cm diametrā )
10 litri = aptuveni 160 standarta izmēra balonus ( 30 cm diametrā )
20 litri = aptuveni 340 standarta izmēra balonus ( 30 cm diametrā )
50 litri = aptuveni 800 standarta izmēra balonus ( 30 cm diametrā )

Vairāk
Rādīt 1 - 7 no 7 precēm