KONFETI BALONIEM

Konfetī balons ir parasts caurspīdīgs balons, kuram iekšā tiek iepildīti gliteri, papīra konfetī, spīdumiņi, vai putaplasta bumbiņas.

Visizteiksmīgāk konfetī balons izskatās pildīts ar folijas spīdumiem. Šāda veida konfetī balons ir pieejams dažādos izmēros, gan standarta balonus var pildīt ar konfeti, gan arī lielos gigantu balonus. Kaut gan ko...

Konfetī balons ir parasts caurspīdīgs balons, kuram iekšā tiek iepildīti gliteri, papīra konfetī, spīdumiņi, vai putaplasta bumbiņas.

Visizteiksmīgāk konfetī balons izskatās pildīts ar folijas spīdumiem. Šāda veida konfetī balons ir pieejams dažādos izmēros, gan standarta balonus var pildīt ar konfeti, gan arī lielos gigantu balonus. Kaut gan konfetī baloni nav nekāds jaunums, ikvienam mirdz acis ieraugot konfetī balonu, tas tomēr ir kaut kas neparasts. Veidojot balonu kompozīciju, šie konfetī baloni spēj sniegt īpašu odziņu visai kompozīcijai kopumā un ja tiek veidotas tikai konfetī balonu kompozīcijas, acis mirdz vēl vairāk.

Lai šis pildījums skaisti pārklātu balona iekšpusi, balons tiek speciāli apstrādāts ar gēlu, kas izveido tādu kā līmes slāni no iekšpuses un šie konfetī visi no iekšpuses ļoti skaisti pārklājas. Konfetī baloniem ir arī tāda īpašība, ka katrs no šiem konfetī baloniem nav identiski vienāds, vienam šie konfetī pārklājas vairāk vienā pusē, citam balonam augšpusē. Katrs balons ir unikāls.

 

Vairāk
Rādīt 1 - 5 no 5 precēm