BALONU APRĪKOJUMS

Iktdienā stradājot ar visu veidu baloniem, mēs izmantojam visu nepieciešamo aprīkojumu, lai mūsu darba rezūltāts būtu kvalitatīvs, un, lai mēs darbu spētu paveikt pēc iespējas ātrāk.

Pildot balonus ar hēliju tiek izmantots speciāls hēlija gāzes reduktors, kurš nodrošina noteiktu hēlija daudzuma iepildi balonā. Tādā veidā mums izdodas visus balon...

Iktdienā stradājot ar visu veidu baloniem, mēs izmantojam visu nepieciešamo aprīkojumu, lai mūsu darba rezūltāts būtu kvalitatīvs, un, lai mēs darbu spētu paveikt pēc iespējas ātrāk.

Pildot balonus ar hēliju tiek izmantots speciāls hēlija gāzes reduktors, kurš nodrošina noteiktu hēlija daudzuma iepildi balonā. Tādā veidā mums izdodas visus balonus uzpūst identiski vienādos izmēros.

Veidojot balonu virtenes tiek izmantots specializēts gaisa kompresors, kas ļauj noregulēt vienādu gaisa iepildi balonā, tādā veidā palīdzot mums visus balonus iegūt vienādos izmēros, lai varētu nodrošināt, to, ka standarta virtenes visi baloni būs vienādā izmērā. Kompresors nodrošina arī iespēju uzpūst divus balonus vienlaicīgi kā arī katru no tiem dažādos izmēros, tas palīdz ātrāk veikt organisko balonu virteņu sagatavošanu.

Jums ir paredzēts pasākums ārpus Rīgas? Vēlaties daudz balonus, bet nevēlaties maksāt par piegādi un domāt par transportēšanu? Mums ir ideāls variants tieši šādām situācijām,hēlija gāzes noma un gaisa kompresora noma. Hēlija gāzes nomai ir pieejami dažādu tilpumi hēlija gāzes baloni, sākot no 5l un līdz pat 50l. Nomājot hēlija gāzi cenā ir iekļauta hēlija gāze un aprīkojuma noma, tas ir speciālizēts reduktors, kas palīdz hēliju iepildīt balonā.

Lai paildzinātu balonu lidotspēju, piedāvājam gēlu, ko iesmērēt iekšā lateksa balonā pirms to uzpilda ar hēliju. Šis gēls krietni paildzina balonu lidotspēju, sākot no 48 h līdz pat 10 dienām.

Kā balonu aksesuārs tiek uzskatīta arī lentīte, kurā tiek iesiets balons. Mūsu piedāvājumā ir ļoti plaša balonu lentu izvēle, tās ir spīdīgas, matētas un visās iespējamajās krāsās.

 

Vairāk
Rādīt 1 - 28 no 28 precēm