BALONI KĀZĀM

Balonu dekorācijas kāzām ir kā neatņemama sastāvdaļa kāzu dienā.
Kāzu dienai ir iespēju vairāk nekā citos svētkos – hēlija balonu kompozīcijas, led baloni mičošanai, ko pusnakktī palaist gaisā, personalizēti hēlija baloni ar jaunlaulātā pāra uzvārdu vai individuālu uzrakstu, piemēram, “Jānis prec Lieni”, organiskās balonu virtenes kā dekorācija ...

Balonu dekorācijas kāzām ir kā neatņemama sastāvdaļa kāzu dienā.
Kāzu dienai ir iespēju vairāk nekā citos svētkos – hēlija balonu kompozīcijas, led baloni mičošanai, ko pusnakktī palaist gaisā, personalizēti hēlija baloni ar jaunlaulātā pāra uzvārdu vai individuālu uzrakstu, piemēram, “Jānis prec Lieni”, organiskās balonu virtenes kā dekorācija āras terasēm, ieejas durvīm. Iekštelpās izdekorēt fotosienu, izveidot skaistu debesu ilūziju pie griestiem, kas izgaismos kopējo telpu, kā arī dažādu veidu balonu arkas, kuras ir iespējams izveidot kā ieejas tuneli pasākuma norises vietā, balonu virtenes sirds formā pie jaunlaulātā pāra galda vietas, īpaši izceļot jaunlaulāto vietu. Skaisti giganta baloni ietīti tillā, ar tilla asti.

Dabas mīlētājiem ir iespējams izveidot balonu organisko virteni ar dabai draudzīgiem baloniem, iekļaujot virtenē dabīgos augus, ziedus un jebko citu no augu izcelsmes. Šos augus ir iespējams arī ievietot balonos. 

Hēlija balonu kompozīcijas ir iespējams veidot ar personalizētiem giganta baloniem, jau gataviem apdrukātiem standarta baloniem un dažiem folijas baloniem, kuriem ir dažadi kāzu sveicieni “sveiciens jaunlaulātajiem”, “just merried”, “wedding wishes” , “mr&mrs” u.c.

 

Vairāk
per page
Rādīt 1 - 30 no 82 precēm