BALONU FOTO SIENA

Balonu foto siena ir piemērota jebkuriem dzīves svētkiem. Jubilejām, parastām vasaras ballītēm, kāzu dienai, vecmeitu ballītēm, kādai īpašai fotosesijai, uzņēmuma jubilejas ballītei, ziemassvētku pasākumiem un daudz citiem iespējamiem dzīves svētkiem. Balonu foto sienas ir iespējams veidot ļoti dažādi. Veidojot instalāciju no dažāda izmēra balon...

Balonu foto siena ir piemērota jebkuriem dzīves svētkiem. Jubilejām, parastām vasaras ballītēm, kāzu dienai, vecmeitu ballītēm, kādai īpašai fotosesijai, uzņēmuma jubilejas ballītei, ziemassvētku pasākumiem un daudz citiem iespējamiem dzīves svētkiem. Balonu foto sienas ir iespējams veidot ļoti dažādi. Veidojot instalāciju no dažāda izmēra baloniem,vienāda izmēra baloniem, pievienojot citus balonu aksesuārus, kā arī, tajos ir iespējams iepīt dzīvos vai mākslīgos ziedus. Katrs no šiem aksesuāriem papildinās un padarīs krāšņāku balonu dekorāciju.

Veidojot foto sienu ir iespējams tajā ievietot balonu burtus vai ciparus, kas atspoguļos Jūsu kompānijas vai jubilāra iniciāļus, kā arī gada skaitļus. Foto sienu var veidot arī tikai no standarta izmēra hēlija baloniem, kas aiz to aukliņām tiek stiprināti pie grīdas, ļaujot tiem brīvi lidot. Tos izkārto dažādos augstumos, kas vizuāli veido balonu sienu.

Vairāk