BALONU DEKORĀCIJAS

Balonu rotājumi aiz vien biežāk tiek izmantoti dažādām dzīves situācijām, ne tikai dzimšanas dienas ballītēm telpu dekorēšanai ar baloniem, bet arī balonu dekoriem uz automašīnas jaundzimušā bērniņa sagaidīšanai no dzemdību nama, kāzu vai kristību auto dekorēšanai. Katriem no šiem svētkiem iespējams pasūtīt dekorācijas ar izņemšanu uz vietas vei...

Balonu rotājumi aiz vien biežāk tiek izmantoti dažādām dzīves situācijām, ne tikai dzimšanas dienas ballītēm telpu dekorēšanai ar baloniem, bet arī balonu dekoriem uz automašīnas jaundzimušā bērniņa sagaidīšanai no dzemdību nama, kāzu vai kristību auto dekorēšanai. Katriem no šiem svētkiem iespējams pasūtīt dekorācijas ar izņemšanu uz vietas veikalā vai arī piedāvājam dekorāciju izgatavošanu pie jums.

Uz ēku fasādēm izvietotas vītnes, arkas, kolonnas – izskatās efektīgi un pievērš uzmanību. Redzot šādu noformējumu jūsu viesi, klienti, pircēji gūs svētku noskaņojuma enerģijas lādiņu, bet garāmgājēji pievērsīs pastiprinātu uzmanību un tādā veidā uzzinās par jūsu pasākumu. Šī ir efektīva jebkuras akcijas reklāma un, kas ir būtiski, tā ir daudzkārt lētāka nekā reklāma masu mēdijos.

Dažādas krāsainu gaisa balonu kompozīcijas vai baloni ar jūsu logotipu -krāšņi, skaisti un galvenais ātri izdaiļos jebkuru interjeru vai ēkas fasādi. Balonu dekorācijas labi noder prezentāciju, izstāžu, reklāmas akciju, jubileju, kāzu, bērnu ballīšu, masku baļļu, tematisko pasākumu noformēšanai.

Bērnu ballītēs, izplatītākais bērnu izklaides veids ir balonu modelēšana, no balona tiek modelētas un izveidotas dažādas figūras, piemēram, suns, puķes,zobens u.c. Šos balonus iespējams iegādāties gan iepakojumos, gan atsevisķi pa vienam. Balonu modelēšanas komplektā iekļauts konkrēts skaits balonu un pumpis. Modelēšanas balonus ir iespējams uzpildīt tikai ar balonu pumpi vai kompresoru un tie tiek pildīti tikai ar gaisu.

Balonu dekorāciju veidošanai ir iespējams piemeklēt jebkuru Jums vēlamo balonu toni, pieskaņojot to interjeram. Iespējams izveidot vienkāršas balonu kompozīcijas, kā arī sarežģītākas balonu organiskās virtenes, kas tiek veidotas no dažadu izmēru baloniem, sapinot tos kopā.

Balonu virteņu dekorācijas ir spilgts aksesuārs neatkarīgi no pasākumu norises vietas. Jebkuru no balonu rotājumiem – balonu kompozīcijas/virtenes mēs varam piegādāt uz jebkuru Latvijas pilsētu. Mēs dosimies pie Jums uz jebkuru Latvijas vietu un izveidosim pasakaini skaistas un atmiņā paliekošas balonu dekorācijas. Jūsu idejas, mūsu izpildījums.

Baloni paši par sevi ir skaists un neparasts dekors svētkos, bet arī šiem pašiem baloniem ir iespējams pievienot klāt vēl kādu papildus dekoru, kā piemēram, papīra skariņas, folijas aizskari jeb eņģeļu mati, mākslīgie vai dabīgie augi u.c. Jo lielāks balona izmērs, jo lielākas iespējas ir šim balonam pievienot klāt kādu balona aksesuāru.

Vairāk
Rādīt 1 - 2 no 2 precēm