BALONI AR HĒLIJU

Kā jau zināms, mūsdienās ballīte nav iedomājama bez baloniem. Ar baloniem Jūs varat padarīt jebkurus svētkus košākus, skaistākus un atmiņā paliekošākus, protams, arī vienkāršā ikdienas dzīvē rast kādu prieku ar kādu balonu kompozīciju.

Balonu pasaule strauji attīstās un nebeidz pārsteigt ar jaunām idejām, kuras mēs realizējam un varam iepriecinā...

Kā jau zināms, mūsdienās ballīte nav iedomājama bez baloniem. Ar baloniem Jūs varat padarīt jebkurus svētkus košākus, skaistākus un atmiņā paliekošākus, protams, arī vienkāršā ikdienas dzīvē rast kādu prieku ar kādu balonu kompozīciju.

Balonu pasaule strauji attīstās un nebeidz pārsteigt ar jaunām idejām, kuras mēs realizējam un varam iepriecināt ne tikai vienu vien personu, bet arī visus uzņēmuma darbiniekus un garāmgājējus. Kopš laikiem, kad parasts balons jau likās liels pārsteigums un prieks, ir mainījies tik daudz, ka mūsdienās šīs iespējas ir krietni paplašinājušās. Ir pieejami parasti baloni, baloni ar pildījumu – spalvām, confeti, led diodēm, gigantisku izmēru baloni, spoguļbaloni un pat milzu reklāmas baloni.

Nu jau ļoti populāri ir kļuvuši konfetī baloni un folijas baloni. Konfetī balons ir caurspīdīgs lateksa balons, kuram iekšā tiek ievietots spīdīgs folija vai matēts papīra gabaliņu pildījums. Iepildot hēliju balonā,confeti pielīp pie balona sieniņām un piešķir patiešām ispaidīgu efektu.

Folijas baloni tiek uzskatīti par ilgdzivotājiem. Folijas balonu piedāvājums ir ļoti plašs - trīs dažādu izmēru burti un cipari, dažādu izmēru un formu tematiskie baloni,baloni bērnu ballītēm, kāzām,baloni bērniņa sagaidīšanai mājās no dzemdību nama,valentīndienas baloni, baloni kristībām un nebeidzami plašs balonu piedāvājums citiem skaistiem dzīves mirkļiem. Šīs folijas balonu dāvanas ik dienas pārsteidz kādu jubilāru, sākot ar parastu sirds formu, zvaigznītes vai aplīša formu līdz pat milzīgiem gigantu baloniem. Tos ir iespējams arī personalizēt un izveidot ar tevis paša sagatavotu tekstu.

Kad dienas tumšajā laikā ir vēlme svētkus padarīt gaišākus un iespaidīgākus, labākais veids kā izgaismot pasākuma telpu ir izmantot led balonus. Caurspīdīgs balons, kurā tiek ievietota iekšā led diode. Tās ir divu veidu – balta gaisma, krāsaina mirgojoša gaisma. Šīs led diodes ir iespējams ievietot dažādu izmēru lateksa balonos, tās priecēs Jūs ar īpaši izteiktu spožumu pirmās 12 stundas.

Dzimšanas dienu svinības, īpaši pirmās jubilejas vienmēr ir visīpašākās jubilejas. Uz šiem svētkiem izteikti populārs ir personalizēts spalvu balons. Tas ir īpaša materiāla balons, dzidri caurspīdīgs, tam iekšā tiek ievietotas spalviņas un uz šī balona tiek uzlīmēta uzlīme ar jūsu izvēlētu vārdu/tekstu. Balona personalizēšana, protams, neapstājas pie šī spalvu balona. Personalizēt ir iepējams gandrīz jebkuru balonu, iespējams izgatavot parasto standarta balonu ar vārdu, lielizmēra balonus arī folijas formas balonus - sirdis, zvaigznes, aplīšus u.c.

Protams, neesam aizmirsuši par uzņēmumiem un to kooperatīvajām ballītēm. Tuvojas uzņēmuma ballīte, telpas šķiet apnicīgas un drūmas? Vēlies tās atsvadzināt ? Bet kā gan citādāk, ja ne ar baloniem. Hēlija baloni, balonu virtenes,kā arī organiskās instalācijas ir tieši tas, kas spēs izkrāšņot jūsu ieplānoto ballīti. Baloni visās varavīksnes krāsās, caurspīdīgi un matēti, ar spīdumu un metāliski. Jaunākie un trendīgākie baloni , dizaina baloni, personalizētie baloni, balonu apdruka un reklāmas balonu izgatavošana – tas viss palīdzēs Jūs padarīt redzamākus, tas iepriecinās Jūs un citus.

Jūsu uzņēmums plāno piedalīties izstādē un plānojas kāda lielizpārdošana? Arī šajā jautājumā mēs varam jums palīdzēt. Mēs protam izgatavot iespaidīgu reklāmu, logo būs atmiņā paliekošs Jums un apkārtējiem. Reklāmas baloni jeb balonu apdruka ir lielisks veids kā uzņēmumam sevi popularizēt, jo kam gan nepatīk baloni. Apdrukā balonus ar uzņēmuma logo, uzpildi tos ar gaisu un piestiprini pie kociņa, vai arī uzpildi tos ar hēliju un pasniedz lentītē lidojošus. Izstādē vai izpārdošanās pasniedz tos klientiem un popularizē savu uzņēmumu. Tas liks smaidīt ikvienam.

Vairāk
per page
Rādīt 1 - 30 no 873 precēm